Választókerületek

a) Érd-Szt.Rókus választókerület; érdi és Szt.Rókusi csoport

Érdi csoport:
Érd, Százhalombatta, Budaörs, Diósd, Tárnok, Sóskút, Pusztazámor, Herceghalom,
Biatorbágy, Törökbálint, +Törökbálinti Tüdőgyógyintézet

Szt.Rókusi csoport:
Szt. Rókus kórház Budapest

b) Dunakanyar-Pilis választókerület; Dunakanyar és Pilisi csoport

Dunakanyar:
Budakalász, Pomáz, Szentendre, Leányfalu, Dunabogdány, Tahitótfalu, Pócsmegyer,
Szigetmonostor, Kisoroszi, Visegrád, Pilisszentlászló, Pilisszentkereszt, Csobánka

Pilis:
Pilisvörösvár, Pilisszentiván, Pilisszántó, Piliscsaba, Solymár, Budakeszi, Perbál, Páty, Zsámbék,
Budajenő, Telki, Tinnye, Üröm, Pilisborosjenő, Tök, Nagykovácsi

c) Dunakeszi-Vác választókerület; dunakeszi és váci csoport

Dunakeszi:
Dunakeszi, Fót, Göd

Vác:
Vác, Galgagyörk, Acsa-Csővár, Bernecebaráti, Váchartyán, Ipolytölgyes, Ipolydamásd,
Kismaros, Kisnémedi, Püspökszilágy, Kemence, Kosd, Kóspallag, Letkés, Márianosztra,
Nagymaros, Nagybörzsöny, Őrbottyán, Őrbottyán-Csomád, Penc, Püspökhatvan,
Rád, Szob, Szokolya, Sződ, Sződ-Csörög, Sződliget, Vácduka, Vácrátót, Vámosmikola-Tésa, Verőce, Zebegény

d) Dabas-Monor-Szigetszentmiklós választókerület; dabasi, monori, szigetszentmiklósi csoport

Dabas:
Dabas, Bugyi, Ócsa, Alsónémedi, Gyál, Felsőpakony, Inárcs, Kakucs, Ujhartyán, Ujlengyel,
Hernád, Örkény, Táborfalva, Pusztavacs, Tatárszentgyörgy

Monor:
Gomba, Bénye, Káva, Nyáregyháza, Vasad, Csévharaszt, Monor, Gyömrő, Vecsés, Üllő, Maglód,
Ecser, Mende, Uri, Sülysáp, Péteri, Pilis

Szigetszentmiklós:
Szigetszentmiklós, Szigethalom, Halásztelek, Tököl, Szigetcsép, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Ráckeve, Szigetbecse, Makád, Lórév, Dömsöd, Apaj, Kiskunlacháza, Áporka, Majosháza,
Dunavarsány, Délegyháza, Dunaharaszti, Taksony

e) Gödöllő-Kistarcsa választókerület; gödöllői és kistarcsai csoport

Gödöllő:
Gödöllő, Dány, Erdőkertes, Isaszeg, Mogyoród, Szada, Valkó, Vácegres, Váckisujfalu,
Vácszentlászló, Veresegyház, Zsámbok, Aszód, Bag, Domony, Galgahéviz,
Galgamácsa, Hévizgyörk, Iklad, Kartal, Tura, Verseg, Pécel, Csömör, Nagytarcsa

Kistarcsa:
Kistarcsa, Flór Ferenc kórház

f) Cegléd-Nagykáta-Nagykőrös választókerület; ceglédi, nagykátai és nagykőrösi csoport

Cegléd:
Cegléd, Csemő, Ceglédbercel, Albertirsa, Abony, Törtel, Jászkarajenő, Tápiószőlős, Ujszilvás,
Dánszentmiklós, Kőröstetétlen, Mikebuda, Hantháza

Nagykáta:
Nagykáta, Kóka, Pánd, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság,
Tápiószecső, Tápiószele, Tóalmás, Tápiószentmárton, Farmos

Nagykőrös:
Nagykőrös, Kocsér, Nyársapát

Copyright © 2018 Magyar Orvosi Kamara Pest Megyei Területi Szervezete